Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Myskino

Praha 1, Nerudova 27, 11800

zpět na výpis
 
Myskino

Obklopte se vůní a krásou a užívejte si každý den. Zasloužíte si to...

Telefon:607 028 333
Kategorie: lifestyle|Beauty

Název Myskino vznikl spojením slov my /moje/ a skin /kůže/... no a pak už stačilo přidat jen o, které při vyslovení zazní jako povzdech slasti, radosti... A právě tu se snažíme skrz naše produkty přinést vám, našim zákazníkům. Pečlivě pro vás všechny značky vybíráme a testujeme, navštěvujeme veletrhy, manufaktury, zveme k nám zástupce jednotlivých značek, aby vám osobně představili to nejlepší ze své tvorby.

A že je opravdu co představovat... V našem portfoliu máme téměř 50 světových, ale i českých značek niche parfémů a kosmetiky. Snažíme se o to, aby naše nabídka byla co nejkomplexnější a aby si u nás našel to své skutečně každý. Jsme opravdu rádi za každý váš podnět, připomínku a samozřejmě i chválu a projevenou radost z našich produktů. To nás těší a ujišťuje v tom, že to co děláme, děláme dobře.

Kromě tohoto e-shopu můžete naše produkty vidět pohromadě v butiku na Vinohradské 24, v Praze 2. Od května 2019 zde najdete vše co nabízíme, butik funguje také jako výdejní místo našeho e-shopu. Na tomto místě jsme pro vás každý pracovní den do 18:30 hod a máme otevřeno i v sobotu.

Druhý butik jsme otevřeli v září 2023 na adrese Nerudova 27, Praha 1 - Staré Město. Na tomto místě se soustředíme na niche parfémy a také interiérové produkty českých značek.

Nerudova 27
Praha 1, 11800
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: