Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Azyl78

Praha 7, Výstaviště Holešovice, 17000

zpět na výpis
Tip
     
Azyl78

Divadelní šapitó pod širým nebem.

Kategorie: kultura|divadla, ostatní, hudba

Vytvořili jsme pro vás místo, kde se čas zastaví a starosti rozplynou. Místo s geniem loci, kde se kulturní zážitky servírují v zeleném srdci parku. Račte vstoupit do divadelního šapitó Azyl78. Jeho kruhová manéž vás vtáhne a nepustí. Letos s novou inscenací Cirku La Putyka Okamžik a oblíbenou Knihou džunglí.

O AZYLU78

Scénu provozuje naše parta divadelníků z Jatek78 od roku 2020. Stan pro 550 diváků ušili na míru cirkusoví mistři v Itálii. Jako malířské plátno jeho vnější stranu použil výtvarník Lukáš Musil. Vtiskl mu svůj rukopis v podobě černých linií a symbolů a z šapitó tak vytvořil rozměrný umělecký objekt. 

Bar

Hned vedle venkovní scény již tradičně najdete letní bar Džungle BKAO. Přes den nabízí klidné posezení třeba při procházce Stromovkou, večer pulzuje nezaměnitelnou energií a proměňuje se v místo plné života. Po většinu času zde nechybí rychlé občerstvení v podobě food trucků. Bar ožívá i během letních prázdnin jako samostatný kulturní prostor. V plánu je mimo jiné bohatý hudební program. Je zde také možnost pořádání soukromých akcí.

OTEVÍRACÍ DOBA

PO–PÁ 12.00–24.00

SO–NE 11.00–24.00

 

Výstaviště Holešovice
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: