Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Vinobona Wine & Bistro

Praha 1, Nový Svět 81/11, 11800

zpět na výpis
Tip
 
Vinobona Wine & Bistro

Přijďte si dát kávu, pivo nebo víno, pojďte ochutnat něco dobrého k nám.

Telefon:222 211 070
Kategorie: gastro|vinárny

Každý z nás má svá oblíbená  místa a nikdy nevíme, kdy se na nich ocitneme. Jedním z těch míst je určitě i malá čtvrť uprostřed veliké  Prahy, ve které žijí lidé, které běžně nepotkáte anebo nevnímáte –  umělce všech profesí, lidi bez minulosti i s minulostí, lidé  záhadní i nápadní, místní i jenom procházející:  Nový Svět. Okouzlující prostředí toho místa uklidňuje a snad každý člověk si řekne, že by tady chtěl bydlet a žít. Ten nutkavý pocit neodcházet a zařídit si věci po svém sem přivedl i nás. 

Jednoho dne tedy stojíte na svém oblíbeném místě a zjistíte, že máte za zády ten vysněný dům a už víte, že si ten  sen plníte a nejste na to sami a nemusíte chodit po  návštěvách. Potom se třeba dostaví pocit, že ten svůj sen můžete předvést a pozvat si někoho na návštěvu  k nám... Jste srdečně zváni! 

Přijďte si dát kávu, pivo nebo víno, pojďte  ochutnat něco  dobrého k nám, pokud už nechcete hledat někde jinde a chcete prostě v klidu spočinout. My jsme pro sebe oblíbené místo našli a rozhodli se už další nehledat. 

Nový Svět 81/11
Praha 1, 11800
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: