Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Ragazzi Pizza & Bar

Praha, Krkonošská 1471/17, 12000

zpět na výpis
 
Ragazzi Pizza & Bar

Inspirujeme se italskou kuchyní a osvěžujeme ji novými nápady a ingrediencemi.

Telefon:777 717 014
Kategorie: gastro|bary a pivnice, občerstvení, restaurace

Ať už jste místní, anebo na návštěvě, přijďte do Ragazzi strávit pohodový čas s rodinou a přáteli, anebo třeba nové přátele potkat. Vynikající jídlo, skvělé drinky, přátelská obsluha a okouzlující atmosféra jsou ingredience, které u nás nikdy nechybí. V Ragazzi si užijete globální gastronomický zážitek s lokální vstřícností.

Doporučujeme vyzkoušet několik oblíbených specialit. Na našem menu najdete něco pro každou příležitost. I kdybyste si jen přišli osladit den některým z našich tradičních dezertů.

V Ragazzi můžete vždy počítat s profesionálním a přátelským servisem. Máme zkušený tým, který vám poradí se všemi našimi pokrmy, takže si jídlo u nás užijete i navzdory vašim případným dietním omezením. Rádi vám vyjdeme vstříc a pokud to bude možné, jídlo upravíme dle vašich přání.

Nápojům v Ragazzi věnujeme stejnou pozornost jako jídlu. Vyberte si z našich domácích drinků, českých i zahraničních piv, pečlivě vybraných vín nebo řemeslných koktejlů. Nápojové menu jsme zkrátka vytvořili tak, aby si v něm s radostí vybral opravdu každý. 

V Ragazzi srdečně přivítáme celou vaši rodinu, včetně vašich dětí i domácích mazlíčků.

Krkonošská 1471/17
Praha, 12000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: