Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Můj Bagel

Praha - Vinohrady, Korunní 1321/62, 120 00

zpět na výpis
Tip
 
Můj Bagel

Můj Bagel je - útulná veganská a vegetariánská kavárna pro trávení času na snídani, oběd, večeři se slanými, sladkými bagelami a dezerty.

Telefon:774 197 600
Kategorie: gastro|kavárny, občerstvení

Můj Bagel je - útulná veganská a vegetariánská kavárna pro travení času na snídani, oběd, večeři se slanými, sladkými bagelami a dezerty, a také naší pestrou nápojovou nabídkou. 

Vítáme Vás v útulné veganské a vegetariánské kavárne Můj Bagel, na snídani, oběd, večeři s naplněními bagelami s domácí připravenym klasickým, bylinkovým nebo řepým hummusem, či jen tak se zastavit na dobrou kávu s raw dezertami, domácí limonady, fresh džusy, smoothie a nebo na koktejly, vína, prosecco a pivo Muflon na letní zahradce. Náš přatelský kolektiv se bude na Vás tešit!

Korunní 1321/62
Praha - Vinohrady, 120 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: