Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Art re use / ArtMap

Praha, Chlumova 8/257, 13000

zpět na výpis
Tip
 
Art re use / ArtMap

Art Re Use je hlavní komunikační bod v recyklaci, distribuci a transformaci neužitečného galerijního a výtvarného materiálu na užitečný.

Telefon:720 361 043
Kategorie: kultura|ostatnílifestyle|

Základním přínosem je soustředit na jedno místo snahy jednotlivců a institucí, usilujících o zodpovědný přístup k surovinám. Vedle materiálové zázemí pro tvorbu a výstavní činnost má i svou nezanedbatelnou funkci ekologickou a edukativní.

Sklad nabídne umělcům, studentům, neziskovým projektům a galeriím materiálové i nástrojové zázemí k tvorbě, včetně „know-how“ podpory a inspirace.

Zároveň chceme poskytovat kulturním institucím, firmám i uměleckým školám pomoc se smysluplnou redistribucí užitého a aktuálně nepotřebného materiálu, který sami nemohou déle skladovat.

Chlumova 8/257
Praha, 13000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: