Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Goodlok

Praha, Jungmannovo náměstí 753/18, 11000

zpět na výpis
 
Goodlok

Chceme dobře pít a mít zdravá střeva. Tak jsme začali vyrábět coldpress zeleninové a ovocné freshe.

Telefon:731 499 400
Kategorie: gastro|cukrárny a lahůdky, gastro prodejny, ostatní

A rozvážet je přes mobilní appku po Praze. Pak jsme na Jungmaňáku postavili kavárnu, freshárnu a fermentárnu a od té doby se dějou věci.
Zeleninové a ovocné freshe, vyvážené superfoody, nedoslazované ledové čaje, maceráty ze všeho možného, coldbrew a další kávové nápoje, zelná šťáva, šruby, různá fermentovaná pití, kombuchy, tibi limonády, dochucovadla, zálivky, vyzrálé octy, garum. Všechno s ohledem na zdraví a chuť. Tenhle život nežijeme víckrát.
Domů nebo do práce. Každé všednodenní dopoledne. Do půlnoci objednáte přes appku a zítra jsme u vás. Bohužel to ještě neumíme na přesné časy, ale snažíme se vyjít vstříc, když napíšete na messenger nebo do insta DM. Kurýrujeme si to převážně sami, tak se nebojte si s námi popovídat nebo nám nacpat prázdné flaštičky. A díky za trpělivost!

Jungmannovo náměstí 753/18
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: