Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Halabala cafe & baby

Praha 6, Hládkov 686/3, 16000

zpět na výpis
 
Halabala cafe & baby

HALABALA je koncept nekuřácké kavárny s dětským koutkem a posezením na zahrádce, ve kterém se budou cítit dobře jak rodiče, tak jejich děti.

Telefon:222 264 838
Kategorie: gastro|kavárny

Myšlenka založit takovýto prostor vznikla na základě vlastní zkušenosti s nedostatkem podobných prostor v naší lokalitě. Věříme proto, že u nás najdou děti dostatek místa pro své hry a zároveň se u nás jejich rodiče budou cítit spokojeně a odpočatě.

Vedle prostorného dětského koutku a herních prvků na zahrádce nabízíme našim nejmenším hostům výběr nápojů a svačinek. Vaše děti si jistě pochutnají na 100% ovocném pyré, či jogurtových dezertech. K dispozici je mikrovlnná trouba, kde dětem můžete připravit jídlo donesené z domova. Samozřejmostí je také zázemí s přebalovacím pultem, nočníky, plenkami a redukčním sedátkem na WC.

Rodičům nabízíme vynikající kávu, čaje, chai latté a čerstvé domácí limonády. Na větší či menší hlad nabízíme domácí Panini a zapečené toasty a na chuť se vždy najde něco sladkého ke kávě nebo čaji. K dispozici je wi-fi připojení zdarma a ke čtení časopisy nebo knihy z naší knihovničky, které si můžete půjčit i s sebou domů.

Cyklisté jsou u nás vítáni, takže když přijedete na kole, můžete si u nás kolo schovat do vchodu domu, nebo připnout před kavárnou, kde na něj přes výlohu uvidíte.

Hládkov 686/3
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: