Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Bistro NO.2

Praha 7, Výstaviště 67, 170 00

zpět na výpis
 
Bistro NO.2

Potěšte své chuťové pohárky

Kategorie: gastro|

V Praze najdete spoustu různých bister, ale ne v každém najdete tak poctivé, chutné, a hlavně s láskou dělané dobroty jako v rodinném Bistru NO. 2. Až vás tedy po procházce Stromovkou přepadne hlad, nebo chuť na něco opravdu dobrého, určitě se zastavte a přesvědčte se, že i zdánlivě obyčejná jídla mohou chutnat přímo famózně. 

Inspirováno rodinnými recepty i zkušenostmi ze světa 

V Bistru NO. 2 najdete sendviče, burgery, saláty i sladké a slané chuťovky. Každý den vaříme také nové hlavní jídlo s polévkou. Používané suroviny jsou od lokálních dodavatelů a biofarem, a právě díky tomu jsou jídla z bistra neobyčejně chutná a hlavně kvalitní.
Osvěžit se můžete dobro kávou, točeným proseccem, poctivým Plzeňským Prazdrojem i pivy od menších pivovarů.

Vychutnali byste si naše delikatesy raději v parku? Rádi vám půjčíme piknikové vybavení s dekou. Prodáváme i suroviny k přípravě na nedalekém grilovišti.

Výstaviště 67
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: