Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Knedlín

Praha, Národní 24, 11000

zpět na výpis
Tip
   
Knedlín

Jak napovídá název, v Knedlínu vás čekají plněné knedlíky. A to jako od babičky. Sladké i slané.

Kategorie: gastro|občerstvení, restaurace

Plněné knedlíky si spojíte s létem, s prázdninami u babičky, ale ne s městem. Teď si je ale můžete dát v samotném centru Prahy. A budou chutnat stejně dobře jako u babičky. Stavte se je v Knedlínu ochutnat - vaří jich pro vás 25 druhů! Sladké i slané.

Otevřeno pondělí až čtvrtek 9:00 - 17:00, pátek a sobota 9:00 - 22:00, neděle 9:00 - 17:00.

Připravujeme až 25 druhů čerstvých knedlíků z bramborového nebo kynutého těsta se spoustou náplní. Pochutnáte si i na sladkých a slaných omáčkách, které si ke svému knedlíku můžete objednat. A nezapomeňte to spláchnout některou z domácích limonád, kávou nebo pivem z mikropivovaru Kamenice!

Národní 24
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: