Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Woolpoint

Praha, Bělohorská 646/12, 16900

zpět na výpis
 
Woolpoint

Zuzana a Zuzana milují kvalitní, přírodní a krásnou přízi. Proto přišli s její vlastni produkcí.

Telefon:604 905 177
Kategorie: lifestyle|Relax, Nakupování, Móda

Obě začínaly plést jako malé holky, pletení k nim v průběhu života přicházelo a zase je opouštělo, až napevno zakotvilo v jejich životech. A jak tak pletly a objevovaly obrovský prostor světového pletení a jeho komunity, zjistily, že český rybník (ač malý nebo možná právě proto) je naprosto zapomenutý. Že existuje jen relativně malé procento českých pletařek, které si dokáží najít potřebné informace, a to ať se to týká návodů nebo kvalitní a originální příze. A že je ještě menší procento českých obchodů, které jsou schopné pokrýt potřeby pomalu se měnícího českého pletařského trhu.

Uvědomily si, že to chtějí být ony, kdo vám nabídne současný moderní pohled na pletení. Kdo do České republiky přiveze svěží vítr ze světových barvířských dílen. A že to chtějí být ony, kdo má ambici vybudovat značku, která si získá evropské jméno.

A tak se zrodila jejich vlastní značka ručně barvených přízí Zufibres!

Zufibres staví na originalitě, kvalitním materiálu a barvách, a vlastním osobitém stylu. Chtějí Vám přinášet potěšení a požitek z tvoření z jejich přízí, abyste si užívaly každé oko, které upletete nebo uháčkujete. A hlavně, aby Vás to bavilo tak jako je!

Kromě stálé nabídky barev Vám budou nabízet limitované řady, speciální sety a také řadu Zufibres Flash Strike.

Flash Strike je naprosto náhodná, unikátní a neopakovatelná barevná kombinace, kterou barví pouze v jednom až dvou kusech. Jak to vzniklo? Při barvení se občas trochu barvy vysype bokem, něco ulpí na sítku nebo zbyde trochu barevného roztoku. A všechny tyto "zbytky" smíchají a Flash Strike je na světě!

Pletení je vášeň, potěšení, které když je sdílené, přináší o to větší radost. Proto chystají pravidelná měsíční setkání Knit and Talk, která se budou konat v Praze.

Chystají i workshopy pro začátečníky i tématické, například ponožkové nebo svetrové, copánkové a brioche.

Bělohorská 646/12
Praha, 16900
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: