Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Votre plaisir - Klimentská

Praha, Klimentská 1, 110 00

zpět na výpis
 
Votre plaisir - Klimentská

Preciznost francouzského cukrářství a opravdová chuť. Tím vynikají dezerty Votre plaisir.

Telefon:737 509 106
Kategorie: gastro|cukrárny a lahůdky

Značku založili před 8 lety Michal a Gabriela Hrubcovi s touhou formovat novou cukrářskou tradici v Česku. Jejich cukrárnu s dílnou najdete na adrese Klimentská 1.

Dort Le Mystère du Plaisir je pokaždé jiný. Příležitost, ke které ho vyrábíme, vaše oblíbené ingredience i sezóna ovlivní to, jak bude vypadat a chutnat zrovna ten váš. A my se postaráme, aby výsledek byl zážitkem, na který nezapomenete. Objednejte si ho od úterý do soboty (9–18 hodin) minimálně 72 hodin předem na telefonu +420 737 509 106.

Otevřeno od úterý do soboty od 9 do 18 hodin.

Klimentská 1
Praha, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: