Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Pop Up Bar Terasa na střeše Nového Smíchova

Praha, Plzeňská 233/8, 150 00

zpět na výpis
 
Pop Up Bar Terasa na střeše Nového Smíchova

Smíchovský Anděl nebyl nikdy místem, kam byste si chtěli jít odpočinout a dát si v klidu kávu nebo drink. Ale to jsme změnili!

Telefon:251 101 061
Kategorie: zábava|zábava - ostatnígastro|bary a pivnice

Smíchov. Křižovatka tramvají, lidí, nálad a pocitů. Smíchovský Anděl nebyl nikdy místem, kam byste si chtěli jít odpočinout a dát si v klidu kávu nebo drink. Ale to jsme změnili!

Nad obchodním centrem Nový Smíchov je totiž nově otevřena příjemná terasa. Najdete zde příjemné posezení ve stínu a bar. Na čerstvém vzduchu, nad ruchem velkoměsta, je prostě fajn. Utečte s námi uspěchanému Andělu na terasu a mějte nadhled.

Vstup z druhého patra centra, skleněnými dveřmi mezi Il Pomodoro a Creperie.

Plzeňská 233/8
Praha, 150 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: