Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Pop Up Bar Terasa na střeše Nového Smíchova

Praha, Plzeňská 233/8, 150 00

zpět na výpis
 
Pop Up Bar Terasa na střeše Nového Smíchova

Smíchovský Anděl nebyl nikdy místem, kam byste si chtěli jít odpočinout a dát si v klidu kávu nebo drink. Ale to jsme změnili!

Telefon:251 101 061
Kategorie: zábava|zábava - ostatnígastro|bary a pivnice

Smíchov. Křižovatka tramvají, lidí, nálad a pocitů. Smíchovský Anděl nebyl nikdy místem, kam byste si chtěli jít odpočinout a dát si v klidu kávu nebo drink. Ale to jsme změnili!

Nad obchodním centrem Nový Smíchov je totiž nově otevřena příjemná terasa. Najdete zde příjemné posezení ve stínu a bar. Na čerstvém vzduchu, nad ruchem velkoměsta, je prostě fajn. Utečte s námi uspěchanému Andělu na terasu a mějte nadhled.

Vstup z druhého patra centra, skleněnými dveřmi mezi Il Pomodoro a Creperie.

Plzeňská 233/8
Praha, 150 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V nové restauraci El Camino ochutnáte španělskou kuchyni. V novém bistru Aperitivo na vás dýchne italský temperament. Nebo můžete ztratit hlavu v novém muzeu s díly katalánského umělce Salvadora Dalího.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: