Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Café Re:public

Praha, Petřínské sady 633, 110 00

zpět na výpis
Tip
 
Café Re:public

Industriální kavárna nabízí posezení v patře proskleném ze všech stran tak, aby měl host bezprostřední kontakt s okolním parkem.

Telefon:602 274 622
Kategorie: gastro|kavárny

Kavárna vznikla na místě staré rozvodny Českých radiokomunikací, v těsné blízkosti Petřínské věže. Nehezká, anonymní budova se tak proměnila v otevřenou, třípatrovou kavárnu a bistro s výhledem na rozhlednu a okolní restaurovaný park.

Industriální kavárna nabízí posezení v patře proskleném ze všech stran tak, aby měl host bezprostřední kontakt s okolním parkem. Krásný výhled je i ze střešní terasy, kde si můžete vychutnat jídla z grilu a širokou nabídku nápojů. Kolemjdoucí návštěvníky rádi obsloužíme u výdejního okénka v přízemí budovy.

Petřínské sady 633
Praha, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: