Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Dům Radost

Praha, nám. Winstona Churchilla 1800/2, 130 00

zpět na výpis
 
Dům Radost

Budova je důležitým dílem českého funkcionalismu. Můžete si zde pronajmout kancelář či se dobře najíst.

Kategorie: poznání|lifestyle|

Budova bývalého Všeobecného penzijního ústavu je důležitým dílem českého funkcionalismu, u kterého její autoři uplatnili nejnovější dobové poznatky. Vznikla tak nadčasová stavba, která i dnes překvapí svou promyšleností.
V roce 2018 budova získala nové majitele, kteří jí chtějí postupně vrátit věhlas a život – kanceláře, kino, umění, bary... V následujících letech ji čeká revitalizace, aby tento funkcionalistický klenot znovu zazářil ve vší své kráse.
Z kanceláře jste za půl minuty výtahem v kině – a po filmu hned v baru. V křídle přiléhajícím Seifertově ulici najdete řadu možností stravování.

nám. Winstona Churchilla 1800/2
Praha, 130 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: