Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Dům Radost

Praha, nám. Winstona Churchilla 1800/2, 130 00

zpět na výpis
 
Dům Radost

Budova je důležitým dílem českého funkcionalismu. Můžete si zde pronajmout kancelář či se dobře najíst.

Kategorie: poznání|lifestyle|

Budova bývalého Všeobecného penzijního ústavu je důležitým dílem českého funkcionalismu, u kterého její autoři uplatnili nejnovější dobové poznatky. Vznikla tak nadčasová stavba, která i dnes překvapí svou promyšleností.
V roce 2018 budova získala nové majitele, kteří jí chtějí postupně vrátit věhlas a život – kanceláře, kino, umění, bary... V následujících letech ji čeká revitalizace, aby tento funkcionalistický klenot znovu zazářil ve vší své kráse.
Z kanceláře jste za půl minuty výtahem v kině – a po filmu hned v baru. V křídle přiléhajícím Seifertově ulici najdete řadu možností stravování.

nám. Winstona Churchilla 1800/2
Praha, 130 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Případnou podzimní depresi můžete zahnat třeba jídlem. Chystá se břevnovské posvícení, pražský Oktoberfest i festival čokolády. U srdce vás zahřeje i pomoc druhým na open-air akci spojené s vypouštěním papírových lodiček.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme sedm tipů, kam za hezkého počasí, ale klidně i na podzim, můžete v metropoli vyrazit s vašimi ratolestmi, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen schovat před žárem letního slunce.

Doporučujeme vyzkoušet: