Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Eaternia

Praha, Nádražní 349/3, 15000

zpět na výpis
 
Eaternia

Veganská jídelna nabízející cenově dostupná jídla sezónního charakteru z lokálních surovin.

Kategorie: gastro|restaurace

Eaternia je veganská jídelna! Najdete ji mezi dvěma železničními mosty v budově bývalé sladovny, která už přes dva roky slouží jako prostor pro realizaci projektů vytlačených gentrifikujicím se městem. V Eternii, kterou pravidelně oživují koncerty či skejtovací akce najdete místo, které spojuje super veganské jídlo za příznivou cenu s příjemnou atmosférou netuctového podniku, který si na nic nehraje. Eaternia vám nabízí cenově dostupná jídla sezónního charakteru z lokálních surovin. Až dorazíte na burger a pivko, tak nezapomeňte vhodit pětikačku do jukeboxu, odměna zaručená!

Nádražní 349/3
Praha, 15000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!

Doporučujeme vyzkoušet: