Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Restaurace U Matěje

Praha, U Matěje 1, 16000

zpět na výpis
Tip
 
Restaurace U Matěje

Restaurace U Matěje šefkuchaře Jana Punčocháře se zaměřuje na českou moderní kuchyni i tradiční recepty se svěžím šmrncem.

Telefon:605 809 834
Kategorie: gastro|restaurace

Jan Punčochář je znám rafinovaným kombinováním chutí a surovin. Ve své restauraci se soustředí především na své oblíbené kuchyně: českou a rakouskou. Jan Punčochář vám nabídne známá, jednoduchá a oblíbená jídla - například řízky či tafelspitz a chybět nebudou ani tradiční omáčková jídla nebo sladkovodní ryby. Čekání na objednané pokrmy si pak můžete zpestřit pohledem na jejich přípravu - v restauraci totiž najdete i otevřenou kuchyni. K jídlu nechybí vychlazené plzeňské pivo.

U Matěje 1
Praha, 16000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Duben byl měsícem splněných šéfkuchařských snů. Jan Punčochář otevřel restauraci U Matěje, podnik Bockem Ondřeje Kynčla se bude otvírat co nevidět a Neapol na vás dýchne v nově otevřené Manú Praga, které vládne vařečka Emanuela Ridiho. Ale nejen jídlem člověk jest živ...

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?

Doporučujeme vyzkoušet: