Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Restaurace U Matěje

Praha, U Matěje 1, 16000

zpět na výpis
Tip
 
Restaurace U Matěje

Restaurace U Matěje šefkuchaře Jana Punčocháře se zaměřuje na českou moderní kuchyni i tradiční recepty se svěžím šmrncem.

Telefon:605 809 834
Kategorie: gastro|restaurace

Jan Punčochář je znám rafinovaným kombinováním chutí a surovin. Ve své restauraci se soustředí především na své oblíbené kuchyně: českou a rakouskou. Jan Punčochář vám nabídne známá, jednoduchá a oblíbená jídla - například řízky či tafelspitz a chybět nebudou ani tradiční omáčková jídla nebo sladkovodní ryby. Čekání na objednané pokrmy si pak můžete zpestřit pohledem na jejich přípravu - v restauraci totiž najdete i otevřenou kuchyni. K jídlu nechybí vychlazené plzeňské pivo.

U Matěje 1
Praha, 16000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: