Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Kinoloď

Praha 7, Přístavní, 17000

zpět na výpis
 
Kinoloď

Československé kino v holešovickém přístavu na Praze 7!

Kategorie: kultura|koncerty, kina

Kinoloď je kino všeho druhu. V nitru zrekonstruované překladní lodi, vyrobené roku 1925, se nachází plátno, na kterém spatříte jak souboje gigantických robotů, tak i budoucího vítěze cannského festivalu. Přívlastek "československé" též není náhoda... Pokud vás zajímá, jak vypadá filmová tvorba u našich sousedů, tak se to dozvíte právě na Kinolodi. Nebudou chybět zvláštní předpremiéry, ani diskuze (s nejen slovenskými) tvůrci.

Přístavní
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V květnu si zdarma prohlédnete více než 70 běžně nepřístupných budov, po setmění nahlédnete do kostelů, vezmeme vás na hudební festival i velkolepý ohňostroj, designové trhy, zadarmo do kina, poradíme vám, kam můžete bezplatně vyrazit s dětmi. Ale nejen to!

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

V metropoli najdete únikové hry velmi dobré, průměrné, ale bohužel i špatné. První únikovka otevřela v Praze přibližně před dvěma lety. Dnes najdete ve městě více než 100 únikových her. Vybrali jsme ty nejzajímavější.

Doporučujeme vyzkoušet: