Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Diamond Spa

Praha 1, Vodičkova 19, 110 00

zpět na výpis
 
Diamond Spa

Vydejte se vstříc luxusním zážitkům do salonu Diamond Spa, který najdete ve Vodičkově ulici.

Kategorie: lifestyle|Relax, Beauty

Diamond Spa byl připravován s velkou pílí a úsilím. Hlavním mottem je nabídnout klientům luxusní služby, které si zamilují. „Moc bych si přála, aby si Diamond Spa klienti zamilovali, byli zde spokojení a vraceli se zpátky za luxusními zážitky,“ sděluje Renata Janulíková majitelka Diamond Spa.

Milovníci thajských masáží se tady budou cítit jako v ráji. Salon nabízí až 16 unikátních masáží. Na své si zde přijdou dámy, které potřebují rozproudit lymfu, lidé se sedavým zaměstnáním ale i milovníci typické thajské masáže.
Kromě odpočinku formou blahodárné masáže lze vyzkoušet i terapii kyslíkem nebo-li oxygenoterapii. Tato procedura je vhodná na celkové omlazení těla, ale i při léčbě srdce, hlavy, cév a chronických onemocnění. Kyslíková terapie je velmi účinná při bolestech hlavy, migrénách a navíc snižuje nebezpečné důsledky stresu.

Před nebo po masáži je ideální si odpočinek prodloužit ve wellness baru, kde si můžete dát sklenku šampaňského a nechat se rozmazlovat. V teplejším období jistě uvítáte velkou a klidnou terasu situovanou do vnitrobloku.
Za luxusními zážitky se můžete vydat na adresu Vodičkova 19, Praha 1. Opečovávat se můžete nechat denně od 10:00 do 21:00.

Vodičkova 19
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Na pražské gastronomické scéně začal nový rok 2019 více než úspěšně. Cedulku „Nově otevřeno“ najdete u více než 30 podniků. Tady je jejich přehled roztříděný po jednotlivých městských čtvrtích.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Ať vás ani nepadne zapínat televizi! Máme pro vás pět tipů, kam vyrazit s dětmi, když je za okny zrovna nečas. Co třeba chytat ryby v muzeu, zkusit najít králíka v rádiu nebo si vytvořit vlastní plechový hrnek?

Doporučujeme vyzkoušet: