Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Galerka

Praha 2, Bělěhradská 44, 12000

zpět na výpis
 
Galerka

Můžete ochutnat nepřebernou škálu pivních speciálů a širokou paletu vín a k tomu okusit delikatesy z rodinných provozoven.

Telefon:602 662 600
Kategorie: gastro|bary a pivnice

Galerka je podnik s příjemnou atmosférou, plný překvapení, kde budete moci okusit produkty z ryze českých provozoven, jakými jsou malé a střední pivovary, rodinná vinařství a gastro výroby Čech a Moravy s dlouholetou rodinnou tradicí. Nabízíme širokou škálu pivních speciálů, vín a delikates od uzenářských po mléčné produkty, dle rodinných receptů.

Nezbývá, než nás poctít svojí návštěvou a nechat se rozmazlovat příjemnou obsluhou a naplnit své chuťové pohárky, těmi nejlepšími lahůdkami. To vše dokreslené příjemnou hudbou.

Bělěhradská 44
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: