Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Bowling Karel

Praha 8, Hrušovanské náměstí 244/3,

zpět na výpis
 
Bowling Karel

Přijďte si zahrát do nově zrekonstruovaného nekuřáckého bowling baru, kde najdete 4 nové profesionální bowlingové dráhy.

Telefon:608 733 800
Kategorie: zábava|sport|

Pro naše nejmenší zákazníky máme na drahách nainstalované dětské mantinely a k tomu našeho pomocníka dráčka. Na našem baru naleznete široký výběr nápojů a míchaných drinků k načerpání nových sil po Vašich jistě skvělých výkonech.

Bowling KAREL je i skvělé místo pro pořádání oslav, rautů, neformálních setkání nebo pořádné dětské párty. Na baru je k dispozici velkoplošné promítání sportovních pořadů, tabulky výsledků turnaje či vlastní projekce na soukromé akci. Bowling KAREL je i také ideální pro privátní a firemní večírky.

Hrušovanské náměstí 244/3
Praha 8
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme 13 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: