Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sistersconspiracy

Praha 7, Dobrovského 24,

zpět na výpis
 
Sistersconspiracy

Designový obchod dvou absolventek pražské UMPRUM

Telefon:732 644 122
Kategorie: lifestyle|Móda

Značku SISTERSCONSPIRACY založily v roce 2005 Alice Klouzková a Jana Jetelová, absolventky pražské Vysoké školy uměleckoprůmyslové. Od začátku fungování jsme se zaměřily na módní pánské oblečení, které i po deseti letech fungování značky tvoří hlavní portfolio. Postupně jsme ale naše kolekce doplnily i o dámské modely.
Na našich kolekcích často spolupracujeme s progresivními grafiky, fotografy a dalšími umělci. Rády používáme potisky, které pro naši značku navrhují čeští grafici a výtvarníci. Logo SISTERSCONSPIRACY, složené ze dvou hvězd, navrhl grafik Mikuláš Macháček.
Tvoříme malé kolekce s limitovaným počtem produktů vyrobených pouze v České republice. I většina materiálů, které používáme, je vyrobena v ČR nebo v Evropské unii. Spolupracujeme s vynikajícími švadlenami a malými lokálními firmami, dbáme na poctivé řemeslo a precizní krejčovské zpracování, důraz klademe na perfektní střih a originální detaily. Naše tvorba se pohybuje na hraně mezi elegantním a casual stylem – u nás si určitě vyberete sako, které si můžete vzít jak na důležité obchodní jednání, tak na pivo s kamarády.

Dobrovského 24
Praha 7
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: