Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Czech Labels & Friends

Praha 1, Železná 12,

zpět na výpis
 
Czech Labels & Friends

Czech labels and friends je prostor plný krásného oblečení, bot a doplňků.

Telefon:778 000 715
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Všechny naše produkty vznikly výhradně na domácí půdě, s láskou a úctou k řemeslu, výrobě a přírodě. Kromě toho je to místo pro přátelské značky z celého sveta, které recyklují materiály, vyrábějí ohleduplně vůči všem bytostem a šetří zdroje.
Baví nás dívat se na módu jinak. Uvědomovat si souvislosti a cítit odpovědnost vůči prostředí a lidem, se kterými ho sdílíme. Chceme tvořit a podporovat kreativní a odpovědnou stránku módy a šatníků. Zároveň ale chceme být součástí každodenního života. Chápeme, že každý oděv a doplněk je nejlepší, když je spokojený tvůrce, výrobce i nositel.

Železná 12
Praha 1
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Máme pro vás srpnový výběr akcí, kam se v Praze dostanete zadarmo. Vezmeme vás na hudební piknik, na food festival, do letňáku i na luxusní koncerty. Ve Valdštejnské zahradě vám zahrají pražští filharmonici a na Staromáku si zatančíte swing.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?

Doporučujeme vyzkoušet: