Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Brixton Balls

Praha 2, Korunní 23, 12000

zpět na výpis
Tip
 
Brixton Balls

Masové koule?! Ne, to není IKEA. Zkuste Brixton Balls na Vinohradech.

Telefon:776 602 306
Kategorie: gastro|restaurace

Přinášíme vám nový styl ve street food gastronomii. Domácí masové koule! Dáváme si velmi záležet, abyste si nás skutečně zamilovali. 

Domácí masové koule vyrábíme ručně přímo v našem street food bistru v Praze na Vinohradech. Hovězí a vepřové maso odebíráme od toho nejlepšího dodavatele - řeznictví Fiala z Milovic. Masové koule podáváme s vynikajícími domácími omáčkami, zelným salátem, basmati rýží nebo křupavými hranolkami.

Otevírací doba
po-pá: 12:00 až 20:00

Korunní 23
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Svou drahou polovičku překvapte pozváním do luxusní Závitkárny, za romantikou do sauny nebo do první pražské restaurace s perskými specialitami. Pro pány tu je nálož BBQ, degustace whisky nebo virtuální erotika.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...

Doporučujeme vyzkoušet: