Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Surf Arena

Praha 9, Tupolevova, 19900

zpět na výpis
 
Surf Arena

Unikátní prostor, který kombinuje první surfový simulátor v ČR s hudebním klubem, barem, kavárnou a venkovní terasou.

Telefon:725 927 410
Kategorie: sport|adrenalin sporty

Místo je přímo stvořené pro pořádání zajímavých sportovních, kulturních a společenských akcí. Ať už přijdete surfovat, nebo si jen u šálku kávy posedět a sledovat odvážné surfaře zdolávající silný proud vody daleko od oceánu, budete u nás vždy vítáni.

CO JE INDOOR SURFING ?
Interiérový surfařský simulátor (indoor surfing) je atrakce na pomezí sportu a rodinné nebo společenské zábavy. Vyspělá technologie umožňuje zažít pocity známé ze surfingu i daleko od oceánu, ale i mnoho jiného co na oceánu zažít nelze. Proud vody je hnán velkou rychlostí po měkké podložce v důmyslně tvarovaném bazénu a umožňuje jízdu na speciálním prkně. Nejjednodušší je jízda vleže na břiše nebo vkleče tzv. bodyboarding, kterým se zpravidla začíná a nabízí možnost provádět spoustu zábavných triků. Při surfování ve stoje lze kromě zatáček a klasických manévrů provádět i náročnější triky jako např. salta nebo flipy. Surf Arena je určena pro širokou veřejnost a pod vedením zkušených instruktorů zde mohou bez obav surfing vyzkoušet opravdu všichni. Ve světě fungují stovky podobných zařízení a těší se stále větší popularitě. Indoor surfing se stal samostatným atraktivním sportem, ve kterém se pořádají populární soutěže a exhibice.

JAK TO PROBÍHÁ ?

1] NÁVŠTĚVA SURF ARENY
Celý zážitek trvá přibližně 2 hodiny. Doporučujeme přijít 1 hodinu před začátkem. Po příchodu do Surf Areny se přihlásíte na recepci, poté dostanete úvodní školení (30 min. instruktáž), kde se dozvíte vše potřebné pro to, abyste si jízdu na simulátoru co nejvíce užili. Zkušený instruktor vám vysvětlí, jak bude surfování probíhat a co vás čeká. Poté se v šatně převléknete a jde se na to. Během hodiny surfingu si pod vedením instruktora spolu s dalšími návštěvníky vyzkoušíte jízdu na prkně vleže, vkleče nebo ve stoje. Po skončení surfingu si můžete s instruktorem prohlédnout a rozebrat videozáznam vašich jízd, který si samozřejmě budete moci ponechat jako památku na celý zážitek.

2] VYBAVENÍ
V Surf Areně vám půjčíme vše co je k indoor surfingu potřeba. Neoprenové obleky a speciální prkna jsou zdarma k dispozici. Jedná se o vodní sport, a proto si s sebou vezměte vybavení, jaké nosíte do aquaparků nebo bazénů. (plavky, ručník, hygienické potřeby apod.). Pokud zapomenete, nic se neděje, na recepci za drobný poplatek dostanete vše potřebné.

Tupolevova
Praha 9, 19900
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: