Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Centrum Třešňovka

Praha 5, Pod Třešňovkou 234, 15600

zpět na výpis
 
Centrum Třešňovka

Centrum Třešňovka je volnočasové víceúčelové centrum.

Telefon:602 122 355
Kategorie: sport|ostatní

Centrum Třešňovka je volnočasové víceúčelové centrum otevřené v únoru roku 2015. Najdete zde sportovní centrum Třešňovka, baby centrum Míček, součástí areálu je Pizzeria Stella.

Sportovní centrum Třešňovka poskytuje zázemí pro sporty curling, badminton, squash, stolní tenis, golf, volejbal, florbal, basketbal, halový fotbal a skupinové lekce. Ve sportovním centru se nachází víceúčelová sportovní hala (36x18m) s umělým sportovním povrchem pro kolektivní sporty, kterou lze využívat například jako pět badmintonových kurtů. Dále se v centru nachází čtyři stoly na stolní tenis, dvě profesionální dráhy na curling (v České republice je to jedno ze dvou míst, kde lze curling na profesionální úrovni hrát), tři golfové simulátory zn. Full Swing Golf, dva kurty na plážový volejbal (provozované pouze v letní sezoně), malý sál (12×4,5m) na skupinové lekce. Máme také k dispozici vybavení na sportovní lukostřelbu. V budoucnu se počítá s rozšířením sportovišť o fitness centrum, squashový kurt a jiná sportoviště.

Ve sportovním centru můžete navštěvovat pravidelné týdenní aktivity – skupinové lekce typu kruhový trénink, power jóga, Fitness rehabilitace, zumba, Intervalový trénink nebo ranní lekce spirals. Dále jsou zde pravidelné otevřené lekce v curlingu (září-duben) pro veřejnost, badmintonové úterky a beachvolejbalové čtvrtky – pravidelné setkávání rekreačních hráčů různých úrovní a různých herních stylů. V centru Třešňovka pro Vás připravujeme i pravidelné měsíční akce – badmintonové turnaje v singlech i mixech, turnaje ve stolním tenise a turnaje na golfových simulátorech. V centru Třešňovka nezapomínáme na děti a pořádáme kroužky a tábory pro děti v různých sportech a dětské dny…

V současné době jsou k dispozici doprovodné služby – půjčovna sportovního vybavení a doplňkový prodej badmintonového a golfového vybavení. Centrum Třešňovka poskytuje  trenérské služby v badmintonu a beachvolejbalu (v letní sezóně) a počítáme, že do budoucna přibudou další služby.

 

Centrum Třešňovka je místo, kde Vám pohlídáme dítě, jen tak si zasportujete, můžete se zúčastnit pravidelného cvičení či turnajů v různých sportech, dobře se najíte a napijete, oslavíte narozeniny či jinou významnou událost nebo zažijete skvělý firemní večírek spojený s hraním curlingu, či jiného sportu.

Pod Třešňovkou 234
Praha 5, 15600
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: