Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Swing Busters Prague

Praha 3, Rokycanova 33, 13000

zpět na výpis
 
Swing Busters Prague

Swing a kurzy tance.

Kategorie: sport|tanec

Taneční školu Swing Busters jsme založili v říjnu 2011 a od té doby učíme s vervou a radostí pravidelné kurzy Lindy hopu pro začátečníky i mírně pokročilé. V současné době tvoří Swing Busters Janek, Áňa, Jitka a Jitka, Štěpán a postupně přibývají další nadšení taneční lektoři. Naše spolupráce spočívá v šíření oblíbeného tance jak výukou pro veřejnost, tak příležitostným vystupováním a pořádáním workshopů a tančíren v Praze i okolí.

Cílem našich kurzů je naučit Vás taneční komunikaci v páru tak, aby si byl každý schopen zatančit s jakýmkoli partnerem na jakoukoli hudbu. Klademe proto především důraz na princip vedení/následování, zároveň však na vzájemnou inspiraci partnerů a bohatou taneční improvizaci na hudbu. 

Rokycanova 33
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: