Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Studio Hvězda

Praha 6, Křenova 11, 16000

zpět na výpis
 
Studio Hvězda

Otevíráme nové Studio Hvězda na Petřinách – jóga , pilates, bodystyling a další.

Telefon:722 442 777
Kategorie: sport|ostatní, jóga

Prostory studia naleznete v Křenově ulici 11, 3. patro, Praha 6 – Petřiny. Nově jsme pro Vás vybudovali příjemné prostory, ve kterých si můžete zacvičit, protáhnout se, posílit, relaxovat a načerpat novou duševní energii.

Pod vedením zkušených lektorů si můžete vyzkoušet Powerjógu, Pilates, Vinyasa jógu, Bodystyling, Cvičení pro zdravá záda, Kundalini Jógu, Jemnou jógu. Vyberete si cvičení, které Vám bude nejlépe vyhovovat. S výběrem nejvhodnějšího cvičení pro Vás Vám pomohou naši lektoři. Volit můžete mezi skupinovými a individuálními lekcemi. V rámci cvičení máte k dispozici protiskluzové podložky, sedáky, deky a ostatní cvičební pomůcky.

Lekce zahajujeme v pondělí 14.4.2014 podle rozvrhu, který naleznete na našich stránkách. Celý první týden po zahájení máte možnost navštěvovat jednotlivé lekce ZDARMA. Místo na jednotlivé lekce si můžete i zarezervovat na tel. čísle 722 442 777.
Přijďte se podívat a vyzkoušet si příjemné, klidné a osvěžující prostředí nového studia. 

Křenova 11
Praha 6, 16000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme 10 nově otevřených podniků za rok 2020, které podle nás na pražské scéně nejvíc zazářily. Kolik z nich jste už navštívili a ochutnali?

Doporučujeme vyzkoušet: