Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Beach Braník

Praha 4, Za Mlýnem, 147 00

zpět na výpis
 
Beach Braník

Sporotvní areál nabízející beachvolejbalové kurty.

Telefon:244 463 478
Kategorie: sport|míčové sporty

Tělovýchovná jednota ABC Braník má dlouholetou tradici navazující na sokolskou éru počínaje rokem 1922, beachvolejbalový oddíl patří k těm nejmladším, ale také nejaktivnějším. Na přelomu roku 2008/2009 prošel beachvolejbalový areál kompletní rekonstrukcí kurtů i zázemí, a věříme, že k plné spokojenosti nás všech, zejména však vás - našich návštěvníků. 

Našim klientům nabízíme během zimní sezóny dva kryté kurty na beachvolejbal. Dispozice haly a kurtů nabízí možnost uspořádání turnaje v beachfotbalu, beachtenisu, apod. Na recepci si můžete zapůjčit veškeré vybavení k výše uvedeným sportům.

Od léta roku 2010 máme k dispozici další 2 kurty, celkem tedy areál nabízí během letní sezóny 4 beachové kurty.

Pro klienty sportovního areálu jsme připravili kvalitní zázemí moderních šaten, sprch, bezplatného parkování v rámci areálu a také příjemné posezení s pestrým občerstvením.

Nabízíme také možnost zakoupení základního sportovního vybavení – míče, termo ponožky, šortky, trička

Pro rozšíření naší nabídky zajišťujeme organizaci sportovních turnajů, firemních akcí, společenských večírků, vánočních večírků. Rádi pro vás připravíme program dle Vašich požadavků a přání, včetně kompletního občerstvení.

Otevírací doba: 8-22h.

Za Mlýnem
Praha 4, 147 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: