Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Chuchle Arena Praha

Praha 5, Radotínská 69/34, 159 00

zpět na výpis
Tip
Chuchle Arena Praha

Dostihové závodiště s tradicí od roku 1906, fungující jako multifunkční areál, kde se konají dostihy, parkury, eventy, festivaly a firemní akce.

Kategorie: sport|ostatní

Potkejte se s rodinou, přáteli nebo obchodními partnery v netradičním prostředí. Zažijte zde společně minuty napětí a bouřlivých emocí během sportovních klání, ale i originální doprovodné programy, eventy a festivaly.

Děti se u nás nudit rozhodně nebudou. Pro ně je v Chuchle Areně Praha připravena spousta zábavných aktivit (dětský koutek, jízdy na ponících, houpačky, skákací hrad, tematické doprovodné programy a další).

Užijte si návštěvu v Chuchle Areně Praha ve velkém stylu se skvělým výhledem a prvotřídním cateringem. Využijte VIP vstupenky do Derby Clubu během dostihových dní nebo do VIP stanů během parkurových soutěží. Více soukromí pro party s přáteli, rodinné oslavy nebo setkání s obchodními partnery nabízí naše salonky.

Nebo chcete několikrát za rok „vynést“ do společnosti nápaditý klobouk? Určitě si nenechte ujít klasické dostihy, které jsou jak sportovní, tak společenskou událostí.

Radotínská 69/34
Praha 5, 159 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: