Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Ponec - divadlo pro tanec

Praha 3, Husitská 24A/899, 130 00

zpět na výpis
Tip
Ponec - divadlo pro tanec

Scéna pro současný tanec a pohybové divadlo.

Telefon:+420 222 721 531
Kategorie: kultura|divadlapro děti|Kultura, Divadlo

Ponec - divadlo pro tanec je důležitou křižovatkou současného tance, pohybového divadla a dalších inspirativních i alternativních uměleckých oborů. Divadlo nemá vlastní taneční soubor, jeho dramaturgie je utvářena pestrou řadou malých i větších, domácích i mezinárodních uskupení a projektů. V jeho programu se tak zrcadlí skutečně současné transnacionální umělecké výpovědi. Snahou divadla je také podílet se coby koproducent na tvorbě a vzniku nových progresivních děl. V Ponci našly pravidelně svůj prostor festivaly Česká taneční platforma, festival TANEC PRAHA, Fresh Film Fest, Malá inventura, Hybaj ho! a další. Divadlo je také místem, kde se koncentruje zájem odborné i laické veřejnosti - konají se zde odborné semináře, konference, diskuze a workshopy. Dramaturgie divadla nezapomíná ani na taneční projekty určené dětskému publiku – jedná se o dopoledení i odpolední interaktivní představení pro děti a jejich rodiče a pro studenty základních a středních škol.

Divadlo provozuje o. s. Tanec Praha.

www.tanecpraha.cz

 

Husitská 24A/899
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: