Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Prague Parkour PK1 z. s.

Praha, Žirovnická 3133, 106 00

zpět na výpis
 
Prague Parkour PK1 z. s.

PRAGUE PARKOUR PK1 jsou workshopy, vedené tréninky, parkourová soustředění, ocr tréninky v Praze

Telefon:608490636
Kategorie: sport|adrenalin sporty, bojové sporty

Jsme parkourový sportovní klub Prague Parkour PK1, skupina zkušených instruktorů vedoucích ve svém volném čase parkour trénink v Praze s dětmi a dospělými. Připravujeme děti na OCR. Tento typ překážkových závodů vzešel z překážkové parkourové dráhy. V Prague Parkour PK1 se pomocí parkouru snažíme děti v tréninku naučit, jak uniknout před nebezpečím, ale hlavně je vedeme k pohybu. V minulosti jsme se zasloužili o výstavbu ojedinělého parkour hřiště v České republice. Trénujeme pracující dospělé, kteří by se rádi nastartovali před prací či vyburcovali stres po během, workoutem či obecně l'art du déplacement se zkušenými instruktory formou aktivního rychlostně-vytrvalostního tréninku. A ano, chodí mezi nás i ženy. Parkour je totiž vynikající sebeobranná technika. Poskytujeme služby individuálních i skupinových lekcí pro děti. Zdánlivě úzké portfolio nyní rozšiřujeme o akrobacii, kalisteniku a běh. Držíme se starého pravidla od dob vzniku les parkours de combatant: Être fort pour être utile - tedy Být silný, abych byl užitečný, a připojujeme se tak k odkazu Méthode naturelle založenou Georgem Hébertem.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: