Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Dobré víly dětem

Praha 4, Kubištova 5, 140 00

zpět na výpis
 
Dobré víly dětem

Jsme neziskovka, která působí 4. rokem v prostředí dětských domovů. To,co děti prožily, neovlivníme,ale chceme,aby uvěřily,že mohou být šťasné!

Telefon:777757700
Kategorie: sport|běh a kolo, Benefiční

Jsme Dobré víly! Trávíme čas s dětmi, které neměli úplně štěstí na rodiny, a tak žijí v dětských domovech. Primárně jim nekupujeme hračky a nezajišťujeme obědy, v tomto ohledu je o děti postaráno. My jim ale dáváme to, co často chybí. Čas, pozornost a lásku. Povídáme si s nimi, posloucháme, co je trápí, děláme jim maminčino rameno i dozor nad domácími úkoly. A tuhle práci milujeme. Ale i to něco stojí. A proto se snažíme, aby o nás vědělo stále více lidí. Nebo ani ne tak o nás, jako o našich dětech. Proto jsme se letos v září organizujeme ve spolupráci s RunCzech Běh Dobrých víl v rámci 10km Birell běhu večerní Prahou a 5km Adidas běhu pro ženy. Podpořte nás, vemte kamarády, kupte přes nás registraci a poběžte s námi! Běžíme za děti s nelehkými osudy. Běžíme, abychom jim pomohli plnit sny. Registrace na www.vilybezi.cz Děkujeme!

Kubištova 5
Praha 4, 140 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: