Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Studio AnYo

Praha 2, Máchova 2, 12000

zpět na výpis
 
Studio AnYo

Studio AnYo nabízí originální Antigravity yogu a yogu, přírodní kosmetické ošetření, tanec, zábava, ale především relaxaci.

Telefon:721 968 242
Kategorie: sport|jóga

Studio Anyo vzniklo pod vedením Andrey Šamonilové po jejím návratu z newyorské Broadway, kde studovala pod vedením Christophera Harrisona nový revoluční typ yogy s názvem AntiGravity ® yoga.
 
Zakladatel AntiGravity ® yogy Christopher Harrison, jako špičkový gymnasta a tanečník na Broadwayi, začal používat hammocks (závěsné šály) nejen pro svoji AntiGravity akrobatickou skupinu, ale i pro celebrity, které měly potíže s klouby a bolavými zády. A protože se každému díky geniální nulové kompresi páteře okamžitě ulevilo a potíže zmizely, rozhodl se Christopher Harrison rozšířit AntiGravity ® yogu do celého světa.

V současnosti si můžete zacvičit AntiGravity®Yogu ve 47 zemích. V Praze pak jen ve Studiu Anyo.

Zvláštním cvičební pomůckou je Harrison´s  AntiGravity® Hammock, tedy speciální závěsné zařízení, které umožní odlehčit klouby od podložky a poskytne opravdové antigravitační pocity. Zárukou absolutní bezpečnosti je výuka pod vedením lektorky Andrey proškolené samotným Christopherem Harrisonem.

Máchova 2
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vezmeme vás na místa, kde jste ještě zaručeně nebyli. Poradíme vám, kde si dát ta nejlepší křidýlka, kde najdete automatizovanou kantýnu nebo kde oslavit narozeniny vašeho psa.

Doporučujeme vyzkoušet: