Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

TJ Sokol Královské Vinohrady

Praha 2, Polská 2400/1a, 12000

zpět na výpis
 
TJ Sokol Královské Vinohrady

T.J. Sokol Praha - Královské Vinohrady je jako základní organizační jednotka České obce sokolské (ČOS)

Telefon:222 252 838
Kategorie: sport|ostatní

T.J. Sokol Praha - Královské Vinohrady je jako základní organizační jednotka České obce sokolské (ČOS) spolu s mnohými dalšími jednotami sdružená v sokolské župě Jana Podlipného.
 
Česká obec sokolská (ČOS) je dobrovolný a nezávislý demokratický spolek. Organizačními jednotkami tohoto spolku jsou tělocvičné jednoty Sokol a sokolské župy. Základní organizační jednotkou ČOS je jednota sdružená v sokolské župě. Župa je sdružení jednot v rámci příslušného kraje.
 
Areál TJ SKV zahrnuje 46 000m³ sálových prostor a 22 000m³ prostor ostatních a představuje tak největší sokolovnu na světě. Její součástí je rovněž plavecký bazén, jediný svého druhu na Praze 2. Na přilehlých pozemcích je situováno velké letní cvičiště a dvě další univerzální hřiště. (Tyto prostory se dají pronajmout.)
 

Polská 2400/1a
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Připravte se na Dušičky, Halloween i Movember. Pak vám poradíme, kam zajít na svatomartinskou husu a kde oslavit 30 let svobody. A né-sé-m vám novinu, že na konci měsíce naplno vypukne vánoční šílenství.

Doporučujeme vyzkoušet: