Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

TJ Sokol Královské Vinohrady

Praha 2, Polská 2400/1a, 12000

zpět na výpis
 
TJ Sokol Královské Vinohrady

T.J. Sokol Praha - Královské Vinohrady je jako základní organizační jednotka České obce sokolské (ČOS)

Telefon:222 252 838
Kategorie: sport|ostatní

T.J. Sokol Praha - Královské Vinohrady je jako základní organizační jednotka České obce sokolské (ČOS) spolu s mnohými dalšími jednotami sdružená v sokolské župě Jana Podlipného.
 
Česká obec sokolská (ČOS) je dobrovolný a nezávislý demokratický spolek. Organizačními jednotkami tohoto spolku jsou tělocvičné jednoty Sokol a sokolské župy. Základní organizační jednotkou ČOS je jednota sdružená v sokolské župě. Župa je sdružení jednot v rámci příslušného kraje.
 
Areál TJ SKV zahrnuje 46 000m³ sálových prostor a 22 000m³ prostor ostatních a představuje tak největší sokolovnu na světě. Její součástí je rovněž plavecký bazén, jediný svého druhu na Praze 2. Na přilehlých pozemcích je situováno velké letní cvičiště a dvě další univerzální hřiště. (Tyto prostory se dají pronajmout.)
 

Polská 2400/1a
Praha 2, 12000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: