restaurace praha, restaurace v praze
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

úvodní stránka

Restaurace v Praze

Dobře se najíst je základ. Ale není jednoduché poznat, jaké restaurace v Praze vám nabídnou jídlo odpovídající ceně. Ať už chcete jen na dobrý oběd, nebo hledáte nějaké náročnější místo, kam skočit na večeři, můžete se inspirovat na CityBee, kde najdete tipy na nejlepší restaurace v Praze. Většinu jsme pro vás osobně vyzkoušeli.

Pro náročnější klientelu, rodinné či firemní akce je výborná restaurace Hybernia. Je vhodnou variantou luxusní restaurace, kde za své peníze ale dostanete opravdovou kvalitu. Ochutnáte tu speciality jak domácí, tak české kuchyně a můžete vyzkoušet jejich originálně naservírované špízy. Vše pak spláchnete dobře vychlazenou plzýnkou.

landing_pages/hybernia.jpg

Restaurace Hybernia
 
Pokud jde o luxusní restaurace, Praha nedostatkem opravdu netrpí. Pro opravdové gurmány je tu nekuřácká restaurace Na Kopci. Dáte si marinovaná játra Fois grais, pečené šneky, hovězí flank steak či srnčí se šípkovou omáčkou? Neváhejte a zastavte se na Smíchově. Pokud hledáte ty nejlepší luxusní restaurace v Praze, určitě se Na Kopci nezapomeňte zastavit.

landing_pages/na-kopci.jpg

Restaurace Na Kopci
 
Romantická restaurace s výhledem na plynoucí Vltavu a pražské nábřeží na vás čeká v Podolí. V prostředí Yacht clubu Care najdete restauraci Podolka, kde mysleli i na vegetariány a připravili pro ně rozšířenou nabídku. Můžete si dát třeba qiuche z konopné mouky, dušenou jihoafrickou dýni Rolet či indický Dhal z červené čočky.

Podolka

Restaurace Podolka
 
Jíte rádi rukama a o etiketu se při stolování příliš nezajímáte? Vyhledejte restauraci Pravěk, kde si pochutnáte na těch nejlepších steacích a přesunete se na chvíli do doby kamenné. Tyto restaurace Praha schovává hned tři a každá je trochu jiná. 

Pravěk

Restaurace Pravěk
 
Jedna z nejlepších restaurací na steaky neleží v Praze, ale pokud budete mít cestu na jih Čech, určitě se v ní nezapomeňte zastavit. A raději si své místo rezervujte více než měsíc před tím, než se do restaurace U Štěpána vydáte. Pro steak z býků, kteří se pasou přímo vedle vás, se tam totiž sjíždí klientela z celé republiky. V Praze můžete najít chutné steaky buď v tradiční brazilské restauraci Brazileiro nebo La Casa Argentina.

landing_pages/u-stepana.jpg

Restaurace U Štěpána
 
Pokud máte rádi dobré pivo a tradiční pochutiny, které se k dobře natočené tankové Plzničce dávají, na Pečené koleno, vepřová žebírka na medu či na pečenou kachnu se zastavte do restaurace Antal. Za příznivou cenu se tu dobře najíte i v poledne.

landing_pages/antal.jpg

Plzeňská restaurace Antal
 
Když se řekne čínská restaurace v Praze, každému se vybaví nepřeberné množství čínských bister, které potkáte téměř na každém kroku a zdánlivě nabízí všechny to samé. Jak ale poznat ta nejlepší? CityBee pro vás vybralo několik míst, kam se za originální čínskou kuchyní určitě vyplatí dorazit. Za všechny jmenujme například čínskou restauraci Perly Asie nebo po sečuánsku na Národní třídě, vyhlášenou Japonskou restauraci Yaku nebo vietnamské bistro v tržnici Sapa.

landing_pages/bunca.jpg-
Čínské restaurace v Praze
 
Pod pojmy romantická restaurace Praha či luxusní restaurace Praha se může skrývat ledacos. Pokud se nechcete napálit a zároveň rádi zkoušíte nové věci, přidejte si na facebooku komunitu 366 nejlepších míst v Praze a každý den dostanete tip na nějaké místo, které stojí za to navštívit. A často jsou to právě zajímavé restaurace v Praze.

 

úvodní stránka