Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

FasTracKids - Nové Butovice

Praha 13, V Hůrkách 2145/1, 158 00

zpět na výpis
 
FasTracKids - Nové Butovice

Centrum rozvoje předškoláků.

Telefon:604 815 472
Kategorie: pro děti|Kurzy

My ve FasTracKids věříme, že lidský život lze nejvíce ovlivnit v předškolním věku, kdy dětský mozek pracuje na plné obrátky.

S nástupem do školy se již aktivita mozku začíná snižovat, což potvrzuje i řada vědeckých studií. Díky našim inovativní postupům a interaktivním metodám v oblasti vzdělávání jsme označováni jako předškolní MBA. FasTracKids učební programy jsou určeny pro děti od 6 měsíců do 8 let a jsou založeny na učebních plánech, které vychází z práce řady předních vědců jako je např. Howard Gardner z Harvardovy univerzity. V příjemném a inspirativním prostředí děti výrazně zlepší své komunikační schopnosti, kreativitu, soustředěnost, kritické myšlení a schopnost se lépe a efektivněji učit. Věříme, že právě toto jsou dovednosti, které naše děti budou ve stále měnícím se globálním světě potřebovat více a více.

V Hůrkách 2145/1
Praha 13, 158 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: