Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Park Mirakulum

Milovice, Topolová 629, 289 24

zpět na výpis
   
Park Mirakulum

10 hektarů zážitků pro celou rodinu, přitom jen asi hodinu cesty za Prahou.

Telefon:730 510 985
Kategorie: pro děti|Zábava

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích od svého založení v roce 2012 nadchl statisíce návštěvníků. Mnozí z nich přijeli v rámci zájezdů mateřských a základních škol nebo výprav z měst a obcí.

Najdete u nás nezměrné množství zábavy i poučení. Společným jmenovatelem je příroda, dřevo, nápaditost a pohybová aktivita.

Čekají na vás rovněž naučné, ale i pro nejmenší děti zábavně a sdělně pojaté expozice. Ty umožňují čerpat dotace, granty a veřejné prostředky i městům, obcím či organizovaným skupinám (malí hasiči, turisté, zdravotníci, sportovci, přírodovědci…).

Tím hlavním, za čím k nám děti i dospělí (seniory nevyjímaje) míří, jsou atrakce. Po několika letech provozu můžeme garantovat nevídané celodenní vyžití pro všechny.

Svět Mirakula navíc prozkoumáte hned na několika úrovních. Pod parkem se vine přes 750 metrů podzemních chodeb. Z pořádné výšky se podíváte z korun stromů, kam dosahují naše lanové prolézačky.

A mezitím? Obří trampolíny, tobogány, originální prolézačky, rozsáhlé bludiště nebo zóna pro batolata s megapískovištěm.

Všude najdete množství zeleně s blahodárným stínem v horkých dnech. Upravené, zelené trávníky a cesty, čisto, dostatek košů na recyklovatelný odpad, možnosti posezení nebo poležení na každém kroku – třeba na krásných piknikových loukách.

A k tomu deset míst s občerstvením – od domácí kuchyně s vyhlášenými hotovými jídly, přes pizzerii, cukrárnu nebo rybárnu až po chuťovky z grilu nebo udírny.

V amfiteátru pořádáme pravidelně živá vystoupení. A netečnými vás nenechá ani nabídka sousedního Tankodromu Milovice, s nímž nás pojí dvoukilometrová úzkokolejná dráha. Můžete využít například jízdy na BVP
a další vojenské technice.

Čím vás okouzlíme?
• Desítkami originálních herních prvků pro děti i dospělé
• Lesními hřišti a Vodním světem, který nemá v ČR obdobu
• Kontaktní zoo, nauč nou stezkou a programem třídění odpadu
• Parní mašinkou vedoucí na sousední Tankodrom
• Skvělou domácí kuchyní s perfektním a dostatečným zázemím

Topolová 629
Milovice, 289 24
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: