Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sdružení LíPa

Praha, Třeboradice,

zpět na výpis
 
Sdružení LíPa

Sdružení zajišťující kulturní a společenské akce.

Telefon:608 328 686

Sdružení LíPa je částečně dotovaná organizace z rozpočtu MČ Praha – Čakovice. Sdružení LíPa se zaregistrovalo v roce 2004, ale jeho působení je daleko delší. O kulturní akce v Třeboradicích se starají už více jak 10 let. Hlavním posláním je organizovat volný čas dětí a mládeže – např. tanečky Lipánek, vánoční a velikonoční tvoření ve spolupráci s MŠ Třeboradice. Dále zajišťují kulturní a společenské akce – taneční zábavy a vánoční koncert s výstavou. Podílí se na prohlubování vztahu k místním památkám, tradicím a životnímu prostředí.

Obnovují lidové tradice a zvyky – dětský den, mikulášská nadílka a pálení čarodějnic. O akce organizace se starají Pavlína Labíková a Libuše Uríková, ale nebýt sponzorů a dobrovolníků, kteří jim ochotně pomáhají by mnoho akcí ani nebylo.

Třeboradice
Praha
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: