Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Náplavka

Praha, Praha,

zpět na výpis
 
Náplavka

Nábřeží jsou zpravidla těmi nejatraktivnějšími a nejživějšími prostory v každé říční metropoli a pražské náplavky nesmějí být v Evropě výjimkou.

Telefon:222 013 618

HOŘEJŠÍ NÁBŘEŽÍ

RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ

DVOŘÁKOVO NÁBŘEŽÍ

MASARYKOVO NÁBŘEŽÍ

NÁBŘEŽÍ LUDVÍKA SVOBODY

 

Pražské náplavky jsou i dnes v životě hlavního města nenahraditelné. Tvoří součást Pražské památkové rezervace a v současné době hojně slouží nejen k lodní dopravě, ale též k volnočasovým aktivitám a k pořádání kulturních, gastronomických, sportovních a jiných akcí. Pražská nábřeží a náplavky tvoří jednu z nejatraktivnějších částí hlavního města Prahy z hlediska panoramatu a napojení na městské centrum. S ohledem na zájem hl. m. Prahy o rozvoj pražských břehů byla roku 2014 vydána Koncepce pražských břehů, jíž zpracoval na základě usnesení Rady hlavního města Prahy č. 297 z 5. března 2013 Institut plánování a rozvoje hlavního města Prahy (IPR Praha). Koncepce pražských břehů je vize hl. m. Prahy o kvalitním rozvoji prostoru řeky zejména jako celoměstsky významného veřejného prostoru. Správce nábřeží a dotčené orgány, v souladu s preambulí uvedenou koncepci, ji vnímají jako iniciační materiál a při své působnosti se snaží potenciál náplavek jako veřejného prostoru postupnými kroky rozvíjet.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nechte se inspirovat místy v metropoli a okolí, která máme rádi v redakci CityBee.cz.

Doporučujeme vyzkoušet: