Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Cat on the Moon

Praha 3, Slezská 1286/78, 13000

zpět na výpis
 
Cat on the Moon

Kreativní studio je vytvořeno tak, aby nabízelo prostor, kde se můžete setkat se svým partnerem, přáteli...

Telefon:606 424 430
Kategorie: poznání|workshopy

Naše studio je vytvořeno tak, aby nabízelo prostor, kde se můžete setkat se svým partnerem, přáteli, rodiči nebo kýmkoli jiným, na koho si vzpomenete, a společně strávit čas při vytváření vlastního produktu na míru.

Chceme vám poskytnout materiály různých barev, vůní a textur, abychom vám poskytli možnosti a podnítili vaši fantazii.  Stačí si jen vybrat a postupovat podle písemných pokynů. 

Studio
Naše studio je navrženo tak, abyste si mohli vytvořit vlastní výrobek s poskytnutými materiály a písemnými pokyny a zároveň si užít čas se svou společností (nebo sami se sebou). 

Nabízíme mnoho možností, takže si můžete produkt přizpůsobit podle svých představ.

Oslavy
Vždy je příjemné sdílet příjemný zážitek s větší skupinou přátel. Zvláště při zvláštních příležitostech, jako jsou narozeniny nebo rozlučka se svobodou. 
Můžeme vám pomoci uspořádat workshop ve váš výjimečný den v našem studiu. Pro více informací nás kontaktujte. 

Teambuildings
Každý ví, že je důležité trávit čas s přáteli. Lidé však zapomínají na důležitost vztahů na pracovišti. Rádi vám pomůžeme uspořádat akci pro váš tým v našem studiu nebo i ve vaší kanceláři. 

Slezská 1286/78
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: