Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Oděvní banka

Praha 7, Povltavská 5/74, 171 00

zpět na výpis
 
Oděvní banka

Oblečení pro potřebné. Oděvní banka sbírá a rozděluje oblečení.

Telefon:702 019 159
Kategorie: poznání|Benefiční

Co je Oděvní banka

Oděvní banka je projektem neziskové organizace Klub svobodných matek z.s., která již několik let poskytuje komplexní pomoc rodinám samoživitelů z celé České republiky.

Vzhledem k dlouhodobým zkušenostem s poskytováním materiální pomoci rodinám sólo rodičů jsme se rozhodli naši pomoc rozšířit a pomáhat všem ohroženým sociálním skupinám.

V rámci materiální pomoci distribuujeme oblečení dětské, dámské i pánské.

Distribuce probíhá jak po vlastní linii přímým vydáváním oděvů žadatelům, tak ve spolupráci s regionálními pobočkami Potravinové banky. V rámci kooperace se tak snažíme, aby lidé v nouzi jednorázově obdrželi jak potraviny, tak potřebné oděvy.

Spolupracujeme i s vybranými regionálními neziskovými organizacemi, aby naše pomoc probíhala na celém území České republiky.

OTEVÍRACÍ DOBA

Pondělí, středa, pátek: 13:00-18:00
Úterý, čtvrtek: 9:00-13:00

Povltavská 5/74
Praha 7, 171 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: