Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Otevři Oči

Praha 2 - Nové Město, Václavská 2073/20, 120 00

zpět na výpis
 
Otevři Oči

Otevři oči je dobrovolnický spolek usilující o zlepšení postavení zvířat ve společnosti prostřednictvím podpory a propagace veganství.

Kategorie: poznání|fauna a flora, ostatní

Otevři oči je spolek usilující o zlepšení postavení zvířat ve společnosti prostřednictvím podpory a propagace veganství. Spolek působí na čistě dobrovolnické bázi a nemá žádné zaměstnance, jeho činnost je financována zejména dary drobných přispěvatelů z řad individuálních příznivců. Spolek působí v Praze, ovšem vydává a distribuuje tiskové materiály pro celé Česko i Slovensko. Mezi další stěžejní aktivity spolku patří například pravidelné veřejné akce jako ochutnávky veganských pokrmů zdarma, komunitní večeře, každoroční akce jako Veggie Parade, Vánoce bez násilí či Světový den hospodářských zvířat, informační stánky na festivalech atd.

Václavská 2073/20
Praha 2 - Nové Město, 120 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Darujte univerzální voucher, ať si každý může vybrat svůj oblíbený příběh! Bude to úniková hra na motivy Star Wars, Titanicu, Saw, Freddy Krueger, nebo Márnice?

Doporučujeme vyzkoušet: