Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

HubHub Palác ARA

Praha 1, Perlová 5, 11000

zpět na výpis
     
HubHub Palác ARA

HubHub Palác ARA je coworking s 5 patry kanceláří, fix desků, flexi desků a eventového prostoru pro workshopy a konference.

Kategorie: poznání|centra, workshopy

Druhá česká coworkingová HubHub vlaštovka přinášející inovace do samého srdce Prahy. To je HubHub Palác ARA se svými 5 patry kanceláří, fix desků, flexi desků a eventového prostoru pro vaše workshopy a konference. Co by kamenem dohodil od první pražské lokality HubHub Na Příkopě 14, v nádherné funkcionalistické budově poblíž Václavského náměstí a Národního divadla. Jsi freelancer nebo máš větší tým? Hledáš bezpečné útočiště a zlehka občas nakoukneš do víru komunity nebo chceš být v opravdovém coworkingovém centru plném talentů a mít možnost se s nimi kdykoliv propojit? Pak jsi našel to pravé. A pokud se k nám chceš jen mrknout, zajdi na některý z našich veřejných eventů a nebo pořádej vlastní!

Perlová 5
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: