Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Future Port Prague

Líbeznice, Pražská 214, 250 65

zpět na výpis
 
Future Port Prague

Umělá inteligence a její role v oblasti robotizace a technologií – to jsou stěžejní témata festivalu Future Port Prague.

Kategorie: poznání|ostatní

„Věřím tomu, že je třeba vytvořit smysluplnou diskuzi o tématu umělé inteligence a etiky. Etika strojů začíná být obrovskou novou disciplínou, tak velkou jako se stal Blockchain,“ říká Nell Watson, přední světová odbornice na AI, inteligenci strojů a vztahy mezi stroji a člověkem ze Singularity University v USA.

Future Port Prague tak mimo jiné hostí mezinárodní odborné sympozium zaměřené na etiku v oblasti umělé inteligence. Garantem a spoluorganizátorem sympozia se stala právě Nell Watson, která zve do Prahy přední světové odborníky a influencery v oblastech etiky a chování strojů, robotizace, simulace emocí a vztahů strojů a lidí. Mezi oslovené patří jména jako Wendell Wallach,
Louis Rosenberg, Francesca Rossi, Max Tegmark a Stuart Russel, Steve Omohundro, Ben Goertzel a David Hanson z Hanson Robotics.

Pražská 214
Líbeznice, 250 65
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: