Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Footshop

Praha 7, Tusarova 31, 170 00

zpět na výpis
Footshop

Footshop je 100 % koncentrát lásky k Sneakers.

Telefon:773 338 393
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Vyber si z více než 4 300 modelů tenisek! 

Footshop je neustále se rozvíjející médium, které spojuje kultury, subkultury, skupiny i jednotlivce v jednu velkou rodinu, jejíž společnou láskou je láska k teniskám. Footshop je atmosféra, která proudí ulicemi džungle města, polní cestou, ale i horskými průsmyky.

Naše filozofie z nás tvoří multižánrovou platformu. Prodáváme exkluzivní limitované produkty, organizujeme vlastní eventy, vytváříme vlastní kolekce, spolupracujeme s mezinárodními značkami a umělci, účastníme se veletrhů, produkujeme audiovizuální obsah a neustále se učíme novým věcem.

Od roku 2012, kdy jsme v Praze přišli na svět, naše kořeny prorostly do hlavních evropských metropolí. Za tím vším stojí fungující tým mladých lidí, kteří si užívají být na palubě rozjetého vlaku, kde se rozhodně neplánuje tahat za brzdu.

Vítejte ve Footshopu!

Tusarova 31
Praha 7, 170 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

13 nových možností, kde se v Praze najíst, pobavit či zasportovat. Nové bistro vyrostlo přímo pod petřínskou rozhlednou, k lepšímu se mění holešovická tržnice, Žižkov má dům plný radosti a sladkou tečku si vychutnáte ve staronové cukrárně Ollies...

Doporučujeme vyzkoušet: