Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Yarn Queen Prague

Praha 4, Nuselská 120/27, 140 00

zpět na výpis
 
Yarn Queen Prague

První opravdový Yarn shop v Praze

Telefon:777 322 714
Kategorie: lifestyle|Nakupování


Několik let jsem nosila v hlavě myšlenku na kamenný obchod v Praze, kde by bylo možné si příze osahat, nakombinovat, ale nejen to. Potkávat se, učit se nové věci, sdílet radost z projektů... poznat nové přátelé. No a je tu.
Několik jsem jen snila, několik měsíců promýšlela... a už máme klubíčka v obchodě! Jaká? Že vás to hned napadlo? Vyzradím jen část - samé úžasné materiály. Jen příroda...Tedy nejen ovečky. Co třeba yak? Nebo....  a mám v merku a i na cestě další úžasné mazlíky, nechte se překvapit. Jo a máme i stůl a židle. Proč? No abyste měli kde posedět a poplést.
 
:Několik jsem jen snila, několik měsíců promýšlela... a už máme klubíčka v obchodě! Jaká? Že vás to hned napadlo? Vyzradím jen část - samé úžasné materiály. Jen příroda...Tedy nejen ovečky. Co třeba yak? Nebo....  a mám v merku a i na cestě další úžasné mazlíky, nechte se překvapit. Jo a máme i stůl a židle. Proč? No abyste měli kde posedět a poplést třeba. Nebo poháčkovat to taky...
Jo a ten tukan nebo, co to je, se se mnou chudák harcuje poslední roky pořád někde, ale bacha na něj začal krást klubíčka! Představte si, že ho u mne poznala jedna zákaznice! Určitě se zeptáte, jak ho mohla poznat? Jooo poznala - maminka mi ho koupila před lety u ní v obchodě. Svět je malý.... A pletení spojuje.
Uvědomuji si čím dál víc, jak člověk chtě nechtě žije ve své bublině. Do práce z práce... je rád, když stihne rodinu a pár přátel... Kde jinde bych potkala tolik nových kamarádek jako poslední roky při pletení? A další mi přicházejí a určitě ještě přijdou do života.

Nuselská 120/27
Praha 4, 140 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: