Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

The Room by Basmatee

Praha 1, Školská 7, 11000

zpět na výpis
Tip
   
The Room by Basmatee

The RoomThe Room by Basmatee je konceptuálním obchodem, kde najdete nezávislé české návrháře a značky a tématicke prodejní akce.

Telefon:222967770
Kategorie: kultura|design

Jiné logo, nové značky a prostornější interiér plný oblečení a doplňků pro pánskou část populace hledejte na adrese Školská 7 na Praze 1. Vybírat tu můžete boty od Onitsuka Tiger, Clae, Clarks Originals, nebo Volta Footwear či oblečení značek Suit, Ucon, Ontour, Obey, Olow, Sixpack, NUNC, Kulte, Frisur, Rascals, Coltesse, Wemoto, WeSC a dalších.

Spolu s “výměnou” obchodu, který je teď dvakrát větší než ten původní, se majitelé Basmatee rozhodli změnit nejen název a logo, ale i koncept, který je zaměřen hlavně na muže. Kvalita, invence a zajímavé značky samozřejmě zůstávají. The Room by Basmatee je dospělejší a prezentovaný grafickým vizuálem, který vznikl na míru v brněnském studio Anymade.

Autorem interiéru je Ondřej Volný z architektonického studia Skvadra. Podařilo se mu vytvořit funkční místo, které skýtá dostatečný prostor prezentovanému zboží a zároveň se vymyká standardnímu interiéru obchodu s oblečením. Ústředním prvkem jsou v něm dva protilehlé regály, které nekopírují zdi, ale sbíhají se směrem dovnitř tak, aby bylo zboží dobře vidět zvenčí a zaujalo chodce, který přichází z jedné či druhé strany ulice. Oblečení je navíc zavěšeno částečně na lanech, která tvoří dominantní prvek interiéru.

Víc než „obchůdek" je The Room by Basmatee konceptuálním obchodem, kde chtějí jeho majitelé (Jan Lichý a Jiří Svoboda) pořádat také “launch parties” nezávislých českých návrhářů a značek a tématicke prodejní akce.

Kromě kamenného prostoru The Room by Basmatee funguje i online e-shop www.basmatee.cz, kde naleznete veškerý sortiment, včetně aktuálních fotek, velikostí, popisků atd.

Školská 7
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nezapomeňte, že aktuálně je možné ven pouze ve dvou (pokud nejste rodina). Nechte se inspirovat podzimními místy v metropoli a okolí, které máme rádi v redakci CityBee.cz.

Doporučujeme vyzkoušet: