Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Freshlabels Flagship Store Praha

Praha 1, Jindřišská 15, 11000

zpět na výpis
Tip
   
Freshlabels Flagship Store Praha

Snažíme se hledat a vybírat ty nejzajímavější kousky od známých i neznámých značek, labelů a designérů z různých koutů světa.

Telefon:+420 777 077 700
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Freshlabels Flagship Store je naší vlajkovou lodí. Na sto padesáti metrech čtverečných, které má na svědomí oceňované studio deFORM, objevíte kurátorovaný výběr oblečení, bot, doplňků a designu od desítek známých i neznámých značek. Jejich společným jmenovatelem je kromě originálního designu, kvality a autenticity stále více i udržitelnost.

Od této sezóny je možné se ve Freshlabels obléknout od hlavy až k patě do sustainable produktů, které splňují přísné nároky na výrobu. Tip pro maximální výběr: vyberte si online na Freshlabels.cz a vyzkoušejte offline v Jindřišské (dopravu platíme my). Zaplatíte jen to co vám padne.

1. Nezávazně si objednejte více modelů nebo velikostí na našem eshopu.
2. Vyzkoušejte všechno v pražském obchodě.
3. Zaplaťte jen to, co si nakonec odnesete.


Nebo si prostě přijďte vybrat přímo do obchodu a my vám pomůžeme s objevením těch největších lahůdek.

Jindřišská 15
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: