Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Polagraph

Praha 3, Husinecká 14, 13000

zpět na výpis
Tip
     
Polagraph

Malá galerie a obchůdek zaměřený na Polaroidy a lomografii.

Telefon:777717569
Kategorie: kultura|design, galerie

Polagraph, malá fotografická galerie spojená s obchůdkem, je společným projektem PolaroidLove, Paragraph a my dear deer.
 
Je zaměřená na insantní fotografii (Polaroid) a lomografii a je místem, kde můžete vidět práce jak mladých autorů z fotografických škol a nadšenců do těchto technik, tak i fotografie zkušených a známých fotografů nejen z České republiky.
 
Zároveň nabízí možnost zakoupit na místě nutné fotografické vybavení (Polaroid, Impossible Project, Lomography a další) a také nabízí využití jako fotoateliér, ve kterém jsou k dispozici zkušení fotografové.
 
V místě Polagraphu se konají workshopy, fotografické besedy a vernisáže, jejichž rozpis najdete na našich webových stránkách nebo Facebooku.
 
Otevírací doba:
pondělí - pátek
12.30 - 18.30
 

Husinecká 14
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

INZERCE

[reklama_square/200X200-A.jpg]

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: